Łokularki

8 kwietnia 2004

Już od wczoraj mam okulary…
Nie są najgorsze… Tylko dlaczego jak mam je na nosie, tyo mi siem kręci w głowie? XD
Aż tak źle nie wyglądają… Gorzej, jak ja w nich wyglądam XD
Ale ze mnie optymistka XD
Nie potrafię siem przyzwyczaić do tego cholerstwa >< Dzisiaj byłam pierwszy raz z nimi na podwórku^^ Specjalnie rano, żeby nikt nie widział XD Niestety kilka osób już spostrzegło moje podwójne oczęta XD Oczywiście nieobeszło siem bez „Od kiedy masz okulary?!” i „BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!” *pę pą* – Wszystkich chętnych do obejrzenia bryli zapraszam do mnie do domu na wystawę poświęconą jakże skromnej mej osobie od godziny 13.00 do 19.30 Dziękuję za uwagę XD – Te osoby, które nie wiedzą, gdzie mają siem zjawić, bądź mają za daleko ZDJCIA NIE PRZYŚLĘ XP – Dziękuję za komunikat *pę pą* Ok, wdech i wydech, wdech i wydech! Muszę siem uspokoić! XD Ostatnio mi odbija… Te okulary źle na mnie działają XD Help?

3 Odpowiedzi na “Łokularki”

  1. 1 Aya (Kabu) Pisze :

    A nie mówiłam, ze nie będzie źle… Znaczy sę chciałam powiedzieć, że nie martw sę, bo i tak będzie źle^^. A tak serio to przjedzie ci. Ludzie powoli się przyzwyczają i przestana się nabijać i ty też się przyzwyczaisz i nie będziesz patrzeć z obrzydzeniem w lustro… Don’t worry, be happy^^!

  2. 2 Dodo Pisze :

    Tsusha!!!! Ładnie CI w tych okularach wiec nie narzekaj nyo! *^^*

  3. 3 Leni Pisze :

    Ja tam lubię okularników. Zwłaszcza Sasu-chan ma fajne okularki. Wygląda w nich jak taka sekretarka, która kręci z szefem, ale za to jak sexi ^^ hiehiehie

Napisz odpowiedź


  • RSS