*wkurzu, wkurzu*

23 lipca 2005

Nyo co to ma byc?! Najpierw znika mi szablon, potem samo cosik siem zmienia…Wcięło mi fanlistingi >< To są znaki, że ktoś siem włamuje!! ;___; Albo blog.pl szwankuje XD Właśnie jestem u Dodo i bawie siem z kuzynem, że jestem na wózku inwalidzkim i mam sparaliżowany tyłek XDDDD Najpierw nawalaliśmy siem bokenami, ale kijki sie połamały… Cytat z przedchili: Pit-chan: -MAKAO! Tsu-chan: -Ha! Rządam dziesiątek! Pit-chan: -PO MAKALE!!! Eh… Jak wszystko pójdzie dobrze, to wreszcie pojade gdzieś dalej, niż do Bytomia na wakacje :D No i we wrześniu będę miała upragnionego neta… 8____8 Roczny głód jest straszny… Czuję że jestem niobliczalna! XD Doszłam do wniosku, że strasznie nie lubię o sobie pisać XD Następne notki powinny być już „normalne” :P Matta ne!

5 Odpowiedzi na “*wkurzu, wkurzu*”

 1. 1 Dodo Pisze :

  Fan listingi sobie poszly bo zmienilas szablon ;P Wczesniej wydawalo mi siem ze byly :D Ja tez nie umiem siem doczekac az bedziesz miec net! 3maj siem Tsu-chan~ ;P

 2. 2 Ayaczek Pisze :

  Oj, dawno mnie tu nie było. Czemu nie lubisz o Sobie pisać? To jest fascynujące dla czytelników twojego bloga. No w każdym razie dla mnie na pewno ;P.
  Tak mi jakoś się prześwitało… czemu myśmy się jeszcze nie spotkały, mimo, że w jednym wjewództwie mieszkamy? O_O”
  *chyba już o tym wspominała, ale na słowie się skończyło XDDD*

 3. 3 Leni Pisze :

  No popatrz na to z innej strony, zażądałaś xczegoś i zaraz to dostałaś XD nie każdy tak ma xDDDD

  szybkiego neta życzę! XD

 4. 4 Setsu Pisze :

  Właśnie, miewaj szybko neciora :D twój Kisam moze ci szablona sprawiX3? no wiesz, może masz jakis obrazek z którym zawsze chciałaś miec laya XD!
  Lof moja Kiniu :*
  Też bym się chętnie z Tobą zobaczyła^^

 5. 5 y. Pisze :

  Tsuchia będzie miała neta xD Yatta!

  Patrz, jak nie połamany boken to przegrana w karty. Znaczy się masz szczęście w miłości xD

Napisz odpowiedź


 • RSS