Ja-Tsushiek

5 września 2005

Wiem, wiem- miałam o sobie nie pisać…
Ale co mi tam!
Grzać to! xD
Hm, hm… Od czego by tu…
Podstawowe duperele:
imię: Natalia
ur: 19.03.1989

Zodiakalnye Ryby

Wady i zalety osób urodzonych pod znakiem zodiaku Ryb:

Ryby są pełne współczucia, potrafią działać z altruistycznych pobudek. Potrzebujących wsparcia wspierają swoją wielką serdecznością. Są czułymi, kochającymi rodzicami oraz wrażliwymi partnerami. Nie są materialistami, nie poświęcają wszystkiego, dla nowego samochodu. Często mają talent do muzyki i tańca. Ich wady biorą się stąd, że część ich ja buja w obłokach. Niepraktyczne, rozrzutne, zatopione w marzeniach, z trudem radzą sobie z brutalną rzeczywistością. Bywają też nadopiekuńcze i apodyktyczne. Przyszłość bardzo często widzą w czarnych kolorach.

Ryby 19.02 – 20.03

Planetą Ryb jest Neptun, patron wszystkiego, co duchowe, intuicyjne, wyobraźni i wrażliwości.

PANI RYBA

Pani Ryba jest kobietą uczuciową i wrażliwą. Ofiarna, dobra, często bywa wykorzystywana przez otoczenie. Estetka o subtelnym guście, lubi się otaczać pięknymi, ale nie kosztownymi rzeczami. Gdy kocha, daje z siebie wszystko. Potrzebuje delikatnego i taktownego partnera, łatwo ją zranić. Nieco bojaźliwa i nieśmiała, jednak świetnie daje sobie radę w życiu, jest dzielna i wytrwała. Miewa zmienne nastroje, jest pełna przeczuć, łatwo wpada w depresje i nerwice. Jest jak piękne naczynie które łatwo stłuc, ale jeśli delikatnie się je traktuje, cieszy zmysły.

Znalazłam cosik lepszego na: http://horoskop.epf.pl/zodiaki.php?typ=12

Osoby urodzone pod znakiem Ryb odznaczają się bogactwem wewnętrznym, intuicją, przeczuciem i wyobraźnią. Są to osoby wrażliwe, subtelne, delikatne i marzycielskie. Z reguły nie mają silnej woli i niezdolni są do podejmowania szybkich decyzji. Ryby uważanie są za mało przebojowe. Nigdy nie mają własnego zdania. Stronią od rywalizacji i konkurencji. W życiu kierują się tylko intuicją i podświadomością. Ona podpowiada, jaką mają wybrać drogę i
ostrzega przed niebezpieczeństwem. Ich wyobraźnia przerasta rzeczywistość. Mają duże zdolności w zdobywaniu wiedzy, nauki języków obcych. Są w stanie osiągnąć dużo, jeśli tylko znajdą odpowiednią dziedzinę, w której mogą się zrealizować. Los Ryb zależy od ich rozwoju moralnego i otoczenia w jakim funkcjonują. W ich naturze jest dużo sprzeczności, bierności i wahań. Często w życiu przegrywają. Swoim zaangażowaniem narażają się na nieprzyjemności, które kończą się rozczarowaniem. Łatwo też tracą oparcie moralne wpadając w krańcowości. Wszelkie przykrości życiowe znoszą w milczeniu. W charakterze ich można spotkać takie wady jak pożądliwość, zachłanność, upodobania do różnego rodzaju dewiacji. Każda krytyka zamiast ich zmobilizować, wpędza w depresję. W domu i w pracy nie przywiązują wagi do porządku. Lubią swobodę w działaniu. Są dobrymi pracownikami. Prawie nigdy się nie mylą. Ryby na ogół bardzo są lubiane. Nie ma w nich zawiści, chamstwa i zawsze pierwsze do pomocy. Są wrażliwe na piękno, dobrze wychowane, eleganckie. Ludzi traktują serdecznie i po przyjacielsku.
Bardzo szybko się zakochują i pozostają w stałych związkach. Są doskonałymi partnerami, oddani i czuli. W ich charakterze jest niezwykła aktywność seksualna. Zdrowie im nie dopisuje i szybko zapadają na różne choroby. Bywają często uzależnione od nałogów. Najlepiej spełnią się w zawodach związanych z problemami ludzkimi: jako opiekun, pielęgniarz, nauczyciel, w zawodach artystycznych, humanistycznych, przyrodniczych.
Planeta opiekuńcza : Neptun
Żywioł : Woda
Pora roku : Zima
Przyjazne znaki : Rak, Skorpion
Szczęśliwe liczby : 6, 12, 24
Kamień : Perły, Ametyst, według Talmudu – Koral
Metal : Srebro
Kwiat : Niezapominajka
Zioło : Goździk
Drzewo : Wierzba, Lipa
Ptak : Kanarek
Kolor : Złoty
Tkanina : Satyna

Tyle wystarczy? :P Co prawda nie wszystko prawda… Możecie sobie wybrać co lepsiejsza cecha xP
Do następnego! ^^

2 Odpowiedzi na “Ja-Tsushiek”

 1. 1 Dodo Pisze :

  Waa :D Skad to sysko wziełaś :D? Musze poczytać do jest napisane o Byku ;P
  W sumie 50% prawdy przynajmniej w tym jest ;P
  A w Popcornie (.. ja tego nie kupuje xD!!!11) był kiedys świetny horoskop Byka (wydanie z maja :P) i po prostu tak mi sie spodobał że aż go u siebie opublikuje :D
  3maj sie Rybko :P :*

 2. 2 Dodo Pisze :

  do = co :P error 404

Napisz odpowiedź


 • RSS