Bardzo wszystko jest piękne!

25 czerwca 2013

Z większą częścią gratów sobie poradziliśmy, zostały tylko gabarytowe, których ni jak się nie da upchnąć w szafę.
Jednym z takich przedmiotów jest pufo-fotel. Taki worek, do którego sypie się styropianowy granulat i całość tworzy dość wygodne siedzisko. Posiadamy takie dwie pufy, ale jedna z nich potrzebowała więcej kulek (granulat się zużywa od ciężaru i trzeba uzupełniać). Większą pufę wypchaliśmy więc zawartością mniejszej pufy i używamy tylko tej nabitej. Ale co zrobić z flakiem mniejszej? Nawet jeśli chcielibyśmy ją schować, to się nie da. Prawie cały czas jest okupowana przez kota! :D Bardzo mu się spodobała, uwielbia na niej spać. Nie będę ich rozdzielała…

Bardzo to wszystko jest piękne, ale przecież w planach jest kolejna przeprowadzka.
Marzenia nagle zaczęły szaleć, chociaż bardziej może zachcianki to są. Naoglądałam się przecudownych wnętrz, głównie w internecie. Na żywo też się oglądałam, ale były już trochę mniej zachwycające.
Jeśli ktoś szuka inspiracji, polecam duitang. Jeśli przeraziłeś się, że wszystko jest po chińsku, nie panikuj! Można sobie z tym poradzić najeżdżając na linki i podglądając, co się wyświetla na pasku na dole przeglądarki i szukamy kategorii „home” ;) (lub klikamy tutaj!) Można próbować oczywiście wpisać od razu szukanej frazy, ale to już kwestia tagów.

Kwestie papierkowe też już z grubsza opanowane.
Zostało mi tylko znaleźć pracę i spełniać zachcianki!

どうやら雨が降ってそうだ… と言ったばかり、落ちるのだ。
Dzisiejsza notka sponsorowana przez pierwszy porządny nadmorski deszcz od 2 tygodni :)

Jedna odpowiedź na “Bardzo wszystko jest piękne!”

  1. 1 ~siarex Pisze :

    A dla mnie jeszcze bardzo piękniej bo mam Ciebie!

Napisz odpowiedź


  • RSS